۱۳۹۶-۰۷-۰۳

مقاله مراسم پيروزي يا توزيع مدال از آتن (۱۸۹۶) تا آتن (۲۰۰۴) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در تابستان ۱۳۸۴ در المپيك از صفحه ۷۵ تا ۸۴ منتشر شده است.
نام: مراسم پيروزي يا توزيع مدال از آتن (۱۸۹۶) تا آتن (۲۰۰۴)
این مقاله دارای ۱۰ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله مراسم پيروزي
مقاله بازيهاي المپيك
مقاله مدل
مقاله ديپلم

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: مجتهدي حسين

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
سالهاي بين ۱۸۹۶ تا ۱۹۲۸، دوره زماني مهمي در بازيهاي المپيک مدرن به شمار مي روند. برنامه هاي ورزشي و آنچه امروزه به نام مراسم المپيک ناميده مي شوند، در آن سالها شکل گرفتند.
در المپيک آتن (۱۸۹۶) شاه با گفتن تبريک به قهرمانان، به آنها مدال، ديپلم افتخار و شاخه زيتون وحشي اعطا کرد. در المپيک استکهلم (۱۹۱۲) براي اولين بار پرچم ملي سه قهرمان برتر در مراسم اختتاميه برافراشته شد. در المپيک آنتورپ (۱۹۲۰) جوايز در زمانهاي متفاوتي توزيع شد و فقط پرچم کشوري به اهتزاز در آمد سرود ملي کشوري خوانده شد که برنده مدال طلا شده بود. در المپيک پاريس (۱۹۲۴) براي اولين بار رييس کميته بين المللي المپيک مدالها را توزيع کرد و آخرين المپيکي بود که کوبرتن حضور داشت. در المپيک آمستردام (۱۹۲۸) براي اولين بار مدالها در محل برگزاري مسابقات، غير از استاديوم اصلي توزيع شد.
از المپيک لوس آنجلس (۱۹۳۲) تا آتن (۲۰۰۴) توزيع مدالها با استفاده از سکو و به روش تقريبا يکساني انجام شد و از المپيک ۱۹۵۶ تاکنون، هيچ تغيير عمده و اساسي در نحوه اجراي مراسم پيروزي به وجود نيامده است.

© حقوق سایت محفوظ است